ממליצים כותבים

ללורן שלום

רציתי לספר לך שקיבלתי מאביאת התוכנה המיוחדת שלך ללימוד אנגלית ולא תיארתי לעצמי מה היא תעשה עבורי.

אני משתמשת בתוכנה פחות מ-3 חודשים, ונפתח לי עולם חדש של אוצר מלים וידע מעבר לכל דמיון...

אני מאוד מרוצה מהתוכנה, ואבי עוד יותר מרוצה לראותי מתקדמת מהתוכנה המועילה שלא ראינו עד כה.

מהרגע שהתחלתי ללמודמהתוכנה הכל נהיה קל וברור יותר. הייתי ממליצה לכל האזרחים הישראלים לרכוש את התוכנה ובמיוחד הייתי רוצה להמליץ לחרשים וכבדי שמיעה מאחר והתוכנה לא רק מלמדת אנגלית אלא מלמדת גם להגות את המלים. מנסיון שלי ככבדת שמיעה התוכנה תרמה לי המון בהגייה בהבנה ואוצר מלים. כבר מגיל קטן אני לומדת אנגלית ולא פגשתי סופר-תוכנה.

תודה על התוכנה שאין לה תחליף.

 

התוכנה ממש מ-ו-ש-ל-מ-ת!!!

תודה רבה תזכו למצוות על התוכנה ללימוד אנגלית, אני מאוד מאוד נהנה ללמוד בתוכנה שלכם, וגם הרב שלי יושב על התוכנה שלכם כמעט כל יום.

הרבה הצלחה ממני,

שלום.

אני אמא של ש. כהן, בת 16. לפני כ-3 שנים רכשנו את הדיסק ללימוד אנגלית. בתי ישבה בבית ולמדה מהמחשב ותוך חודש התקדמה מאוד באנגלית. לאחר כמה חודשים היא הפכה להיות תלמידה מצטיינת באנגלית. המורה כל הזמן שאלה אותה מה קרה. איך היא יודעת כל כך הרבה מילים ומושגים, וזה יוד יותר הגביר לה את המוטיבציה לדעת. הציונים שלה היו בין 90 ל-100. כל הפחד מלימוד אנגלית ירד לה וזה נהיה המקצוע הכי אהוב עליה. היא נהנתה לשבת מול המחשב וללמוד את אוצר המלים ולאחר מכן לעשוצת את המבחנים בתוך המחשב ולראות שהיא מאוד מצליחה ויודעת, וזה מאוד השפיע על הרמה שלה בבית הספר. בזכות הדיסק הזה חסכתי מאות שקלים למורה פרטית.

 

עכשיו גם הבת השניה שלי נעזרת בדיסק, ומתקדמת מאוד בלימודי האנגלית.

 

אני מאוד מודה לכםומאוד שמחה שמישהו לקח יוזמה לעזור לילדים ללמוד אנגלית בכיף בשמחה ולאהוב ללמוד אנגלית.

 

תודה, תודה, ושוב תודה

 

רכשתי את הדיסק ואני מאוד מרוצה ממנו. בדיסק הזה יש המון אוצר מילים, וזה נורא עוזר לי. אני מקפידה לשבת במחשב שעה-שעתיים ביום ואני רואה שאני מתקדמת יפה.

 

זה בא לידי ביטוי במכינה שאני עושה כרגע, והמורה לאנגלית שלי גם חושבת שהשתפרתי.

 

אני רוצה להודות ללרון לואיס, 
המון תודה