בתקופה שבה ילדינו חשופים לטכנולוגיה, אינטרנט ומשחקי מחשב, חשוב שאנו ההורים נדע לעודדם להשתמש בטכנולוגיה זו ללימוד האנגלית ולשיפור מתמיד.
 
בשימוש בלומדה ללימוד אנגלית הילדים לומדים אנגלית בכיף על ידי שיטות לימוד מתקדמות ואינטראקטיביות ורוכשים ידע מגוון. אך הכי חשוב, הילדים מבינים שלימודים יכולים להיות גם הנאה וכיף.

לימוד האנגלית בלומדה אינו משאיר את הילד פסיבי, והוא מתבקש לחשיבה ולמעורבות. נוסף על השיעורים תמצאו באתר ובלומדה העשרה ופעילויות אינטראקטיביות. 
 
הלומדה מאפשרת לילד לחוות את הנאת הלימוד בדרך הייחודית של שנרקמה במרכז ללימוד אנגלית, בלי לחוש תחושת מועקה של שיעורי הבית. לכם, ההורים, הלומדה וגרסת הניסיון מאפשרים היכרות עם הנושאים הנלמדים.
 
התלמידים יכולים להשתמש בלומדה גם לצורך חזרה על החומר הנלמד וכהכנה חווייתית לקראת בחינות.
 
כל התכנים והשיעורים בלומדה ללימוד אנגלית נתונים לפיקוח פדגוגי ומותאמים לתכנית הלימודים בישראל וכן מאושרים על ידי משרד החינוך. הצוות שלנו כולל מורים ואנשי חינוך מובילים. כל התכנים בלומדה עוברים עריכה לשונית, מדעית ופדגוגית, ומופקים בסטנדרטים וטכנולוגיה מתקדמת ביותר.
  
הלומדה ללימוד אנגלית נותנת מענה לצרכיי הילדים המוצפים באתרים רבים. לא עוד שיטוט אקראי ברשת, כי אם לימוד מודרך ומכוון דרך שלל נושאים, המקושרים זה לזה. הלומדה נותנת לנו, ההורים, מענה בדרכים שונות:

  • כלי עזר לימודי - הלומדה מתמקדת בהעשרה ובחזרה על המילים הנלמדות בדרך חווייתית ומהנה, תוך כדי שימוש בעזרי זיכרון ושיטות הוראה מתקדמות. האתר מאפשר למידה עצמית לקראת בחינה, בגרויות, הכנה לעבודות חקר ולימוד נושא באופן עצמאי. תוך כדי הלימוד התלמיד יכול לבחון את עצמו על כל שיעור או בכל רמה נלמדת.
     
  • מעורבות - ההורה יכול לתמוך בילד בלימוד האנגלית או בהכנה לבחינה בעזרת הלומדה ואפילו בעזרת מערכי השיעור המצורפים. ההורה יבין תוך דקות ספורות בלבד את עקרי הנושא ויוכל להרגיש מעורב בחיי הילד.
     
  • העשרה חברתית ולימודית - הנושאים המגוונים באתר מאפשרים להורה לפתח נושאי שיחה מגוונים עם הילד/ה, לענות על שאלות ותרגילים הנלמדים באנגלית. לימוד משותף זה היא הזדמנות נהדרת לבילוי משפחתי.
     
  • התאמה אישית - הנושאים המגוונים בלימוד יכולים לאפשר שיחה רב-גילאית לילדים.

 

 

בכל שאלה או בקשה, אנא פנו אלינו  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

נשמח לקבל משובים ותגובות באימייל או באמצעות טופס יצירת קשר,
צוות המרכז ללימוד אנגלית