על מנת להתחיל בחר אחת משלוש הרמות ואז בחר שיעור. בכל שיעור תלמד 30 מילים חדשות.

1. לחץ על הכרת המילים. לחץ על הכפתור הוורוד שנמצא בראש המסך. המשך ולחץ על מנת להכיר ולשמוע את 30 המילים ולראות את תרגומן. לחילופין ניתן ללחוץ על "תצוגה גלובלית" בכדי לראות את כל הרשימה. ואז ניתן ללחוץ על המילה שברצונך לראות ולשמוע. מהרשימה הזאת תוכל גם לראות את עזרי הזיכרון.

2. לחץ על תרגול. כאשר יופיע חלון דו-שיח אנו מציעים לבחור "מצב רגיל", משום שבמצב זה תוכל ללמוד לא רק אוצר מילים אלא גם דקדוק. ראשית התבונן בתמונה. בטקסט המופיע למטה, . ניתן להקליק עם הכפתור הימיני של העכבר על המילה על מנת לראות את התרגום בעברית. ברשימת המילים שלמעלה, לחץ לחיצה ימנית בעכבר על מילה בכדי לראות את התרגום, לחיצה שמאלית תכניס את המילה למקום המסומן באדום בתוך הטקסט. אם מצאת את המילה הנכונה, יופיע דו-שיח בו תתבקש להוסיף סיומות כגון ed, s, ing או שיהיה מוטל עליך לעשות שינויים אחרים במילה. תוכל ללחוץ על "ראה תרגומים" על מנת לראות ולשמוע את הרשימה המלאה של המילים. אם תרצה לשמוע את כל המשפט, בחר משפט (או פיסקה) בעזרת העכבר ואז לחץ על "שמע את הפיסקה ". המשך עד להשלמת כל המילים בקטע. אם תרצה לעצור באמצע ולשמור, לחץ על "שמור".

3. לחץ על חזרה. בשלב זה נבדקת ידיעתך באוצר המילים אותו רכשת. כאן תוכל לבדוק האם באמת למדת את כל המילים בשיעור. אם טעית, תוכל לבצע בחנים נוספים רק עם המילים בהם טעית. המשך לנסות עד שתקבל ציון 100. כל הכבוד !

כל הניקוד שלך ישמר. בשביל לראות אותו, לחץ על "ראה את הניקוד שלך".