מדריכים

 
בתקופה שבה ילדינו חשופים לטכנולוגיה, אינטרנט ומשחקי מחשב, חשוב שאנו ההורים נדע לעודדם להשתמש בטכנולוגיה זו ללימוד האנגלית ולשיפור מתמיד.
 
בשימוש בלומדה ללימוד אנגלית הילדים לומדים אנגלית בכיף על ידי שיטות לימוד מתקדמות ואינטראקטיביות ורוכשים ידע מגוון. אך הכי חשוב, הילדים מבינים שלימודים יכולים להיות גם הנאה וכיף.

  
הורים יקרים,
 
השיעורים הכלולים בלומדה ללימוד אנגלית ללא מורה מהווים תמריץ ללמידה והנם מעניינים. אולם כמו מנוי לחדר כושר קיים ספק האם בנך או בתך יתמידו ללמוד בה וההצלחה נובעת מלימוד יום-יומי.
 
אחד ההורים שרכש את הלומדה כתב לנו שלילדו יש הפרעת קשב וריכוז ורק בזכות תרגול יום-יומי של 15 דקות ביום הבן שלו הצליח לגשת לבגרות של 5 יחידות באנגלית!
 
אנחנו כמובן מאוד גאים בכך אבל צריך להבין שההצלחה נובעת מלימוד והלומדה אינה מטה קסמים והחומר לא עובר מהלומדה לראש כמו שמעבירים קבצים מדיסק און-קיי למחשב. אנחנו אמנם עובדים גם על הטכנולוגיה הזאת אבל עד שזה ייצא לשוק אנו ממליצים עדיין ללמוד ולתרגל. חוץ מזה שבלי קשר ללימוד אנגלית זה מצוין לתרגל את התאים האפורים שיש לנו במוח, הם עובדים כמו כל שריר בגוף ואם לא נשתמש בו, נתרגל ונאמץ אותו בסופו של דבר השריר הזה במוח יכול חלילה להתנוון.
 
כך שתרגול ולימוד מלבד שזאת הדרך ללמוד שפה חדשה זאת גם דרך מצוינת וכלי נהדר כדי להפעיל את התאים במוח ולהפנים שיטות לימוד. 

הסכם

(העתק ל-הורים)

זהו הסכם בין התלמיד ______________________ (להלן ייקרא תלמיד) לבין ההורה / ההורים ______________________ (להלן יקרא ההורה).


מבוא

אז אני מבין שאתה רוצה לשפר את האנגלית שלך? מה עכשיו? הרי קיימים עשרות קורסים, ספרים, קלטות, ותוכנות המתחרים על חסותך. איזה מהם הוא הטוב ביותר עבורך?

אנו נציע דרך. עליך להגדיל את אוצר המילים שלך. איך אנחנו יודעים? משום שמחקרים שנעשו באוניברסיטאות שונות הראו שגודל אוצר המילים הוא הכלי הטוב ביותר לנבא הצלחה באנגלית. יותר מאשר ידיעת דקדוק. ויותר מאשר כל דבר שנוכל ללמוד.